Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letiltom egy ismerősömet a...

Ha letiltom egy ismerősömet a facebookon, akkor ő azt látja?

Figyelt kérdés

Nem akarom,hogy lássa,miket osztok meg,és miket írkálok a falamra.Ezt ő megtudja?Ha rámegy az adatlapomra akkor semmi aktivitást nem mutat neki?És ha egy közös ismerősünkkel írogatunk a falamra akkor rájön ,hogy ő le van tiltva azért nem látja?Tudja,hogy szoktam fent lenni sokszor,a múltkor is egy beszélgetés során elhangzott egy közös ismerősünktől,hogy jó amit neki küldtem a falon....és csak nézett,hogy nem szokott fent látni sosem ...akkor ő,hogy nem látta hogy mit küldtem??...

Na jó kicsit hosszú lettem,de tudna valaki segíteni?


2013. nov. 10. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha letiltod, azt jelenti, hogy nem lát téged. Egyáltalán. A profilodat se, semmit, sehogy.


Ha az üzenőfali bejegyzéseid láthatóságából zárod ki, azt nem látja.


Ha valakinek a falára írsz, annak a bejegyzésnek a láthatóságát az a valaki szabályozza, az adatvédelmi beállításokban.

2013. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat úgy értem,hogy a korlátozott listára teszem!:)
2013. nov. 10. 14:11
 3/6 anonim ***** válasza:

A korlátozott lista elvileg azt csinálja, hogy a bejegyzéseidet nem fogja látni.


Azt, hogy beteszed ebbe a listába, nem fogja látni. :)

2013. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de akkor biztos rájött mert a közös ismerősünknél volt,és ő mutatta a neki,hogy miket szoktam küldözgetni,és abból ő nem lát semmit.Ez gáz nem?
2013. nov. 10. 14:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez így gáz. Én ezt úgy küszöböltem ki, hogy a közös ismerős elől is elrejtettem a dolgokat, akivel gyakran beszél. :D Dehát ugye most már így utólag nem tudsz mit tenni, valahogy ki kell magyaráznod... akár megpróbálhatod beadni neki, hogy véletlenül adtad hozzá a Korlátozott listához, hátha beveszi. :)
2013. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,igen az lesz..bár az egyik magyarázatom az lenne ha bevallanám,hogy már mondtam neki százszor,hogy ne ossza meg egyfolytába a dolgaimat,beleértve a képeimet..na majd kiötlök valamit,hogy ne legyen sértődés..köszönöm szépen neked a felvilágosítást:D

Minden válaszra zöldet nyomtam!!:)

2013. nov. 10. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!