Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internetelőfizetést...

Milyen internetelőfizetést javasoltok egy még nem hozzáértőnek?

Figyelt kérdés
Elég sok szolgáltató lehetséges, mert budapesti vagyok, viszont nem szeretnék sem vezetékes telefont, sem kábeltv-t bevállalni mellé, és lehetőleg korlátlan letöltéssel...köszi
2008. júl. 16. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
ha sem telefon, sem kábeltévé nem kell, akkor csak a mobilos marad. (van meztelen ADSL is, de az mindennel együtt ugyanannyiba kerül)
2008. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

[link]

itt mindenféle szempont szerint összehasonlíthatod a lehetőségeket.-)

2008. júl. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

A kábel tv szerintem nem olyan drága, hogy ne lehetne bevállalni. És melléje lehet neted úgy, hogx nem kell vezetékes. És hidd el, hogy böngészni meg minden másra is jó egy alap sávszélesség, de mindenképpen korlátlat adatforalamasat válassz!!!. Ugyanis a light csomagok csak kevés megabájtot engednek forgalmazni, fölötte meg pluszban kell fizetni.

Nekem a T-kábel/T-Online kombó bejött.

2008. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

A kettővel ezelőtti egy UPC reklámoldal. Nem is kicsit egyoldalú...


Egyébként minden elkötelezettség nélkül kipróbálhatod a DIGI TV kábeles megoldását. 10Mb/s (max - és akkor, ha egyedül rendeled meg a házban) - 2500 Ft/hó.

Semmi mást nem kell rendelned mellé - de, ha van eszed, akkor még rendelsz ingyen telefont.

2008. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Ezen a lapon tájékozódhatsz:


[link]

A lapon belül, ajánlom, a:

[link]

oldalt!

2008. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a válaszokat!!! :)
2008. júl. 17. 08:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!