Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Club penguin-ben membershippem...

Club penguin-ben membershippem van, most vettem sok petet . Ha lejár, tudom majd még használni amit vettem vagy minden eltűnik?

Figyelt kérdés
Club penguin-ben membershippem (premium kari) van, amúgy megvenni lehet bankkártyával, na és most vettem sok petet (a szőrpamacsok) és ruhákat... 1 hónap mulva lejár a premium, tudom majd még felvenni az ilyen ruhákat, játszani a petekkel vagy minden eltűnik (tudom hogy ha lejár nem tudok venni olyanokat csak használni tudom-e ami megvan)? kösz a válaszokat!

2014. jan. 10. 20:37
 1/5 anonim válasza:
Én is jelenleg most member vagyok és én úgy tudom hogy megmaradnak és tudod őket használni, különben amit elköltöttél pénzt a ruhákra, puffle-kra(szőrpamacsokra)és minden másra, az a pénz kárba veszne.
2014. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mercer Alex válasza:
27%

Menny erre az oldalra: Freepengu.in


Ingyen member örökké + Ingyen pufikat lehet venni [ Aranyt meg szivárványt is ] ajánlom Jó szórakozást

2014. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
27%
Én is tudok egy hasonló oldalt amin örökké van membership-ed : [link]
2014. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én kb 1 éve voltam member(most megint az vagyok), de mikor nem vagy épp tag, a puffle-kal tudsz játszani, sétálni. de a member ruhákat, igloo cuccokat nem tudod használni. de ha újra befizetsz, nem kell újra megvenned, megmaradnak, ahogy voltak:)
2014. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A freepengu.in-on én is fent vagyok és nagyon jó, mert régebbi partykra is lehet váltani meg mindenfélévéváltozni, név és névháttérszínt beállítani, hírespingvinné válni(pl.:sensei vagy rockhopper) és a szövegbuborékod színét is be lehet állítani!! meg még sok mindent :D :D :D :D :D
2014. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!