Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani, hogy...

Hogy tudom beállítani, hogy ha chromeban új lapot nyitok akkor alapból a google legyen a keresőm?

Figyelt kérdés

újra lett téve a rendszer és valahogy felkerült vmi mocsok kis agresszív bigyó (firetab), nem tudom leszedni se.

Próbáltam a beállítások között a keresőmotornál beállítani, de ott meg nincs is olyan h google.hu/com

felvittem ugyan, de nem lehet beállítani alapértelmezettnek, a többi már ottlévőt viszont igen (amik viszont nem is keresők)

néztem több féle módon (http, https, .hu, .com, .hu/baromisokértelmetlenkarakter ami a google.hu beírása után jelenik meg

mégse tudom beállítani

Vki segítene?


2014. jan. 4. 14:42
 1/5 anonim válasza:
Az eszközök menüben a bővítmények közül töröld azt az "agresszív bigyót". Ha nem megy akkor a Vezérlőpult, Programok és Szolgáltatások menüjében keresd ki azt a "bigyót" és töröld! Ha ez se jó akkor Revo Uninstallerrel keresd ki (bár én ezzel kezdeném) és töröld! Ha ez se megy akkor jöhet a rendszervisszaállítás vagy szerelő.
2014. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez oké, de ettől még nem tudom a google.hu-t beállítani alapértelmezettre ha üres oldalon keresek
2014. jan. 4. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Chrome jobb oldali fül 3 vonal


Beállítások

ott Induláskor Adott oldal megnyitása kijelölés oda beérod hogy google.hu


Keresőmotorok ott beállítod hogy Google


Ha új lapot nyitsz meg elvileg automatikusan egy alternatív google-t nyit meg

tehát ha abba elkezdesz írni a felső fejlécbe ír ez tökéletes

2014. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Három vonal alatt/Beállítások/Adott oldal vagy oldalak megnyitása. Itt www.google.hu
2014. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát nem így kell, de mindegy

kközben egy ismerős megmutatta, már

2014. jan. 12. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!