Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani a routerem?

Hogy tudom beállítani a routerem?

Figyelt kérdés

A minap volt egy kis áram szünet és valami elállítódott a routeremen. Nincs internet kapcsolat, pedig a jelerősség maxon van. Korlátozott kapcsolatot ír és amikor a diagnosztikát futtatom a végeredménye, hogy "nincs megfelelő IP konfiguráció".


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. jan. 4. 12:48
 1/6 tamasoft ***** válasza:
Ne a windowst mókold, hanem a routert! Lépj be a menüjébe, és konfiguráld újra. Előtte nyomj egy resetet a routeren.
2014. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kis off :

tesó,ha máskor csak a párbeszéd ablakot akarod lefotózni,akkor az Alt Gr és a PrentS gombot nyomd meg,úgy nem látják mások az egész Asztalodat,

2014. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a z infót. Nem tudok rácsatlakozni reset után sem a routerra. 192.168.1.254 lenne az átjáró de nem nem tölti be...
2014. jan. 4. 14:07
 4/6 tamasoft ***** válasza:
megmondod nekünk pontosan milyen routerről van szó?
2014. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Upsz bocsi, azt hittem leírtam, de itt van: TP-LINK TL-WR941ND


[link]

2014. jan. 4. 22:52
 6/6 tamasoft ***** válasza:

A böngésződbe írd be: [link] vagy [link] felh név: admin password: admin


és válaszd a quick setup-ot

2014. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!