Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá esély hogy visszahozzák...

Egerecske kérdése:

Van rá esély hogy visszahozzák az MSN-t? Nekem jobban tetszett mint a facebook.

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy skype van helyette, de az MSN ennél is jobban tetszett nekem
2014. jan. 1. 22:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el hogy ez a facebook mindent elnyom, az egész ez miatt van
2014. jan. 1. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nem hiszem el hogy ez a facebook mindent elnyom, az egész ez miatt van"

Sokkal prózaibb oka van az MSN szanálásának: a Microsoft felvásárolta a Skype-ot ( [link] ) így a két kommunikációs szoftverből egy lett ( [link] ) - hisz két ugyanolyan célú szoftver fejlesztése egy cégen belül nem kifizetődő (és a Microsoft nem segélyszervezet, hanem profitorientált vállalkozás).

2014. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor szüntették volna meg a skype -t az MSN meg maradt volna
2014. jan. 1. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Tulajdonképpen mi az értelme ennek a kérdésnek? Menj el pszichológushoz, fizess neki, hogy meghallgasson, de ezt ne itt csináld.
2014. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kérdésem semmi szabály szegésnek nem ütközik az oldalon. Jó kategóriába raktam (számitástechnika-internet)

Moderátorok nem törölték, nem kaptam figyelmeztetést , tehát a kérdés elfogadott. Ha nem tetszik nem kell, beszólni, átléped azt ennyi.

2014. jan. 1. 23:29
 8/10 anonim ***** válasza:

"akkor szüntették volna meg a skype -t az MSN meg maradt volna"

A Skype-ot cégek is használták, van lehetőség Skype-telefon kapcsolatra is. MSN-ben ilyen nem volt, cégek kevésbé használták - így adekvát, melyik marad fenn.

2014. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
msn-t csak a fiatalok használták iskola után, kb ennyi értelme volt, a skype-ot meg mindenki ismeri világ szinten, rengetegen csak úgy tudnak kapcsolatot tartani külföldön élő ismerősökkel vagy rokonokkal legköltség kímélőbb módon
2014. jan. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem a lényeget, és köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!