Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Heló Mindenkinek! Az lenne a...

Heló Mindenkinek! Az lenne a problémám hogy vettem egy DS-Link DS-WR301ND Routert ÚJONNAN és miért nem működik több funkciója sem?

Figyelt kérdés
A probléma hogy amikor belépek a kezelő felületre akkor ugye az alapértelmezett login adatok a felh: admin, jelszó: admin, és ha megpróbálom megváltoztatni a jelszót tegyük fel 123456-ra akkor elfogadja, kiléptet de ha következőre beakarok jelentkezni hibás jelszót ír. A másik problémám hogy a Port Forwarding funkció nem működik megfelelően sőt sehogy mert nem nyitja meg a portot. Ebben a 2 dologban kérnék segítséget, előre is köszönöm!

#router #hiba #Port Forwarding hiba #Port nyitás hiba
2014. jan. 1. 15:44
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Nem csak te szenvedsz vele, a többi fórum tanulsága szerint. Nem kell mindenféle hulladék kínai márkát megvenni, csak azért mert olcsó.

Ennek a semmirevaló márkának még csak normális honlapja sincs, ahol normális angol nyelvű leírásokat lehetne hozzá szerezni.

2014. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi csak az a baj hogy nekem azt mondták az üzletben hogy ez egy megbízható márka. Amúgy valami ötlet hogy hogyan lehetne orvosolni ezt a 2 problémát?
2014. jan. 2. 14:32
 3/6 claidheamohmor ***** válasza:
Ezzel speciel átb#sztak. Kb. olyan a különbség a D-Link meg a DS-Link közt, mint a Duracell, meg a Duravell elem közt (vagy Adidas-Adibas, Gizike-Gőzeke, stb.). Bár én a D-Linket sem szeretem. Vidd visza, hibás, cseréljék ki, de más márkára :)
2014. jan. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

"Köszi csak az a baj hogy nekem azt mondták az üzletben hogy ez egy megbízható márka."


Ne légy már ilyen naiv! Én is voltam eladó számtech boltban de még a Media Markt -ban is. Minden eladó volt, így számunkra minden megbízható márka volt. Legeltetni kellett a népet, hiszen mindent el kellett tudni adni. Nem maradhatott a nyakunkon semmi.

Persze értelmesebb boltok nem is tartanak ebből a márkából egy darabot sem. Bár sokan úgy fogják fel, hogy alacsony beszerzési árú cuccokból lehet nagyot kaszálni.

1-2 éve vannak a piacon, így tapasztalat kb. 0. A honlapjuk meg mindent elárul róluk. Semmit nem tudsz letölteni, firmware frissítést, de még egy rohadt kézikönyvet se. Jobban kéne tájékozódnod vásárlás előtt pl. az interneten, nem holmi jött-ment eladó hasra ütésszerű véleményére kell támaszkodni.

2014. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 claidheamohmor ***** válasza:
Jaja, azon csoldálkoztam én is egy marha nagyot, hogy se firmware, se manual...
2014. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget már visszavittem ezt a szemetet, csak tudjátok az a szomorú hogy 5490ft volt az ára amikor egy márkás routert mint pl TP-link már 3-4 ezer ft-tól belehet szerezni, szóval igazából olcsónak sem volt nevezhető...
2014. jan. 17. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!