Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Az a helyzet,...

Üdv mindenkinek! Az a helyzet, hogy értek a számítógépekhez a felhasználói szintnél kicsit jobban, de adódott egy problémám. (szégyenlem, hogy nem tudom megoldani!? )

Figyelt kérdés

Ncore-ról szeretnék letölteni, de valamiért, a letöltés az istenért sem indul el. Más torrent oldalakról szélsebesen csúszik le minden, de az ncore-os torrenteknél egyszerűen úgy tesz mintha megindulna és nem kapcsolódik az ég világon senkihez. Eddig nem volt ilyen problémám, egyszer csak megtörtént. (de miért most? )

Az eset nem egyedi, ugyanis van ismerősöm akinek ugyan ez a gondja. Próbáltam router resit, bele is néztem, hogy az utorrentnek van e nyitva port és hát minden a helyén van. Ötletem sincs már, szóval most hozzátok fordulok.


2012. szept. 3. 03:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy újraindítod a letöltést és megvárod, amíg valaki elkezdi feltölteni.(lehet, hogy éppen/már nem töltik fel)
2012. szept. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet túllépted a megengedett hit&run-ok számát.
2012. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztosan van seed, mivel 6-7száz ember tölt fel ezek közül egy párat. A hit&run mit takar? Hogy lehet túllépni és hogyan büntetnek érte?
2012. szept. 3. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha belépsz, akkor a helyezésed mellet ott lesz egy link Aktivitás címmel, arra kattints, és behozza, hogy hány hit&run-od lehet illetve, mennyid van. A hit&run azt jelenti, hogy letöltötted, és nem biztosítottad az elkövetkező 2 hétben a 48 óra seed-et. A letöltés korlátozása azt hiszem 3 nap.
2012. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!