Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SOS! Az internetről letöltött...

SOS! Az internetről letöltött dolgokat miért nem tudom kimásolni az asztalra? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

Mozilla Firefoxom van a legújabb verzió, és Windows 7-et használok. A lényeg az, hogyha gogle-ból kimásolok egy képet, akkor az a Stat menü --> A nevem (jobb fönt) --> és letöltések mappában található. Ezzel nincs gond.

Viszont, ha valami mást töltök le, akkor az nem töltődik le oda, hanem benn marad a Firefoxban. A Firefoxban, ahol a lapot le lehet tenni a tálcára, ott az alatt nekem van egy lefelé mutató nyíl. Ha arra rámegyek, akkor kiadja, hogy minden letöltés mutatása. Ha arra is rámegyek, akkor külön ablakban kiadja az összes letöltést. A gond az, hogy valamelyeket onnan ki tudom másolni az asztalra, úgy, hogy egyszerűen odahúzom őket. De a legtöbb egyszerűen nem mozdul. Tehát nem tudom őket kimásolni, és a baj az, hogy nem a letöltésekben jelenik meg, mint a képek, amelyekről az elején beszéltem, hanem csakis itt az interneten. Nem tudom miért van, a legjobban annak örülnék, hogyha a képekkel együtt a számítógépemről meg tudnám nyitni őket, de az is elég ha valahogy másolhatóvá tesszük őket.


Kérlek segítsetek, nem tudom megoldani a dolgot, és sajnos nem értek túlságosan a számítógépekhez, pedig nekem nagyon fontos lenne, hogy tudjak dolgozni azokkal, amiket letöltöttem.

A segítséget előre is köszönöm.


2014. jan. 1. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hónapja van Windows7-es laptopom, ugyanez volt a gondom, de nekem Chrome a böngészőm. Abban van olyan, hogy letöltések megjelenítése mappában. Ezt állítottam be úgy, hogy az Asztalra tegye ki. Tapasztalataim szerint a Microsoft túlzott biztonságra törekvése okozhatja ezt.
2014. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kérlek, meg tudnád mondani, hogy tudnám én is beállítani?
2014. jan. 1. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik Mozilla Firefox van fent nálad? Ha a legújabb és mégsem látod ezt a kezdőoldalt, akkor baj van. Használj inkább Chrome-t, innen letölthető, a Firefox beállításait is átveszi. Sokkal könnyebben kezelhető. Három vonal alatt mindent be tudsz állítani. Munkára ez a legjobb. [link]
2014. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sikerült beállítanom, ha mégsem lehet megpróbálkozok a Chrome-mal.
2014. jan. 1. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!