Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-LINK WR542G routerem nem...

TP-LINK WR542G routerem nem csatlakozik a laptpohoz, miért?

Figyelt kérdés
TP-LINK WR542G routerem van, laptoppal használtam, karácsonyra kaptunk egy tabletet, azt akartam csatlakoztatni, de nem ment, a gépen próbáltam állítgatni, de rossz jelszót írtam be és elkavartam. Reseteltem, de nem lett jó. A laptopon is próbáltam a visszaállítást, de az sem használt. Nem jön be a 192.168.1.1 oldal sem. Angolul nem tudunk! Nincs meg a ruter PIN-je, nincs rajta a matrica és a meglévő papírokon sem találom. A kis CD sem segít. Mit csináljak?

2013. dec. 29. 20:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és a tableten volt net ezek után, de a laptopon nem, ezt sem értem.
2013. dec. 29. 20:20
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 claidheamohmor ***** válasza:
Kérj meg egy hozzáértőt, aki átmegy, és megcsinálja (mert ez így, hogy angolul nem tudunk, totál nem értünk hozzá, meg matrica sincs... egyébként a router PIN-je a router menüjében is benn van, de mindegy, nem ezen bukik a dolog)
2014. jan. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!