Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet probléma? Nagyon...

Internet probléma? Nagyon kérlek olvasd el!

Figyelt kérdés
Tehát: a gépemen eddig usb stick volt, (ami másik gépen jól ment, ez fogja a netet routerből)és rossz volt a net, folyton megszakadt, pedig azt írta h csatlakoztatva. Ilyen kor ujra csatlakozok, egy ideig jó. Aztuán gondoltam hogy régi az usb jelfogó, vettem egy wifi- kártyát. Ott berakták, szoftvert telepítettek rajta. Itthon meg ugyanolyan mint az usb-ssel volt. Arra is gondoltam hogy jel erössége gyenge,(pedig nem az) így vettem egy jelerősítőt. Ezzel is ugyanolyan volt. Utána olvastam neten, sok oldalt megnéztem de sehol se találtam semmit. A furcsaság az hogy a net mobilról, meg másik gépről meg teljesen jól megy. Nem torrentezek, meg ilyenek, csak neteznék, de így nehezen. Ötletek? A windows hibájára se gyanakodnék mert ujraraktam egy párszor, akkor lehet hogy hardverhiba? Fogalmam sincs, kérlek segítsetek.
2013. dec. 27. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Haverom is ezzel szenvedett, kifújtam kompresszorral a laposát és jó lett, a por bezavart, fél évente min ki kell fújni...
2013. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sorban.

Gondolom messze vagy a routertől, vagy legalább pár fal van köztetek. A jelerősítőt félútra kell tenni, és a jelerősítő által sugárzott SSID-hez csatlakozol nem az eredetihez.

Ez eddig ok?

2013. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: az alaplapját fújtad ki? Mert nekem ez a gépem új, nem hinném hogy poros lenne :D

2. válaszoló: eddig ok :)

2013. dec. 27. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:

És normális jelerősséget ír, mégsincs sebesség? Nyiss egy cmd-t startmenüből, és írd be, hogy:

ping 8.8.8.8

ms-ban kiírja a pingeket. Nekem ez most routeren keresztül 32ms. Neked mennyi?

Speedtest-en milyen eredményt ér el a sebességteszt?

Nem lehet, hogy már a jelerősítő helyén gyenge a net? (mondjuk pont egy vasbeton fal mögött van)

2013. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Microsoft Windows [verziószám: 6.1.7601]

Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. Minden jog fenntartva.


C:\Users\gábor>ping 8.8.8.8


8.8.8.8 pingelése - 32 bájtnyi adattal:

Válasz 8.8.8.8: bájt=32 idő=48 ms TTL=52

Válasz 8.8.8.8: bájt=32 idő=46 ms TTL=52

Válasz 8.8.8.8: bájt=32 idő=46 ms TTL=52

Válasz 8.8.8.8: bájt=32 idő=46 ms TTL=52


8.8.8.8 ping-statisztikája:

Csomagok: küldött = 4, fogadott = 4, elveszett = 0

(0% veszteség),

Oda-vissza út ideje közelítőlegesen, milliszekundumban:

minimum = 46ms, maximum = 48ms, átlag = 46ms


C:\Users\gábor>



it van mind. A speedtest az mi? Utánanézek, és azt is mondom.

2013. dec. 27. 13:51
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] ez az eredményem
2013. dec. 27. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány megás netre fizetsz elő? A pingek annyira nem rosszak, ettől a netezés nem szokott lassabb lenni még. Minden oldal lassú, vagy csak 1-2 bizonyos oldal, pl facebook?
2013. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem lassusaggal van baj mert nem lassu hanem elmegy a net magatol de azt irja h csatlakoztatva.
2014. jan. 5. 18:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Am betonfal valaszt el a wifitol de az erosseg jo. Azt hozzateszem hogy ugyanezen a helyen mobilrol meg laptoprol perfekt.
2014. jan. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!