Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A router gyártóm honlapjáról...

A router gyártóm honlapjáról letöltöttem a router driverét, de hogyan telepítsem?

Figyelt kérdés
.bin fájl

2013. dec. 23. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
firmware az, és brózer, upload.
2013. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az nem driver, hanem firmware frissítés.

Az internet böngésződben be kell lépned a router menüjébe, és ott kell kiválasztani a firmware frissítést, majd betallózni a letöltött fájlt.

CSAK KÁBELES KAPCSOLATON KERESZTÜL!!!! NE WIFI-n CSINÁLD!!!

2013. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...és a frissítés közben nehogy kikapcsold/áramtalanítsd a routert.

G.

2013. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem nem firmware -t akar frissíteni, hanem azt hiszi hogy a router működéséhez driver kell, mint mondjuk egy videokártyához.


Firmware -t csak akkor szabad frissíteni, ha valami problémát észlelsz a router működésében. Nem egy veszélytelen művelet, könnyen téglát vagy levélnehezéket csinálhatsz vele az eszközből.


A routerhez nem kell driver, csak feltelepített és működő vezetékes vagy vezeték nélküli hálózati kártyák, meg egy web böngésző, amivel beállítod. Valahogy így:

[link]


De ha tévedek, és ezekkel már tudod, akkor nem szóltam. Tartsd be mindenképp az instrukciókat, amiket előttem javasoltak.

2013. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!