Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Flickr-re hogyan lehet...

A Flickr-re hogyan lehet regisztrálni? Muszály Yahoo account-om legyen?

Figyelt kérdés
Vagy jól látom, hogy Google-n keresztül is lehet? Ez mit jelent pontosan? Kapok majd reklámleveleket? Milyen adatamimat fogja használni? És csak a Flickr-re nem lehet regisztrálni közvetlenül, csak más szolgáltatáson keresztül?

2013. dec. 23. 09:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak tud valaki válaszolni. Kérem segítsetek!
2013. dec. 27. 17:26
 2/4 anonim válasza:
Igen, muszáj hogy legyen Yahoo fiókod, de semmi kihatással nem lesz a dologra. Én is tökéletesen ignorálom a Yahoo-t. :)
2013. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
leveleket sem fognak küldözgetni? igazából nekem kb 15 évvel ezelőtt volt egy yahoo azonosítóm, vajon az megvan még? és ha elfelejtettem a jelszót? az akkor megadott e-mail címem biztos nem él már, de az is lehet, hogy a Yahoo volt az első
2013. dec. 28. 20:21
 4/4 anonim válasza:
én regeltem régebben kb egy éve a Flickr-re da nekem nem kötötte ki hogy csak yahoos fiókkal lehet.
2022. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!