Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ADSL modem vagy a router...

Az ADSL modem vagy a router rossz?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy TP-Lik WR740N wifi routert és egy D-Link DSL-360R modem mellé. Már első alkalommal is adódtak problémák, utána olvastam 1-2 helyen azt láttam, hogy ezzel a modemmel van a gond, cserélni lenne érdemes? Valaki meg tudja ezt erősíteni?


Mikor megvettem és problémás volt, csináltam egy Win7 friss installt, utána első pár indítás során azonnal csatlakozott zökkenőmentesen, de megint azt csinálja, hogy próbál csatlakozni a router PPOE-n keresztül, de nem sikerült...


A system logban ilyen hibákat láttam, hogy "Timeout waiting for PADO packets" és "LCP down"...


Azt szoktam csinálni, hogy kihúzom a modemet, visszadugom és utána próbálok automatikusan csatlakozni, kb. ma is 4. alkalommal sikerült így csatlakoznom. Valaki tudna segítani, esetleg ha tényleg a modem hibája akkor tudna valaki egy jól működő modemet ajánlani, de lehetőleg olcsóbbat?



2013. dec. 16. 06:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!