Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi ideig ellenőrzi a...

Turan74 kérdése:

Mennyi ideig ellenőrzi a bevételszerzésre alkalmas videót a Youtube? A "zöld kérdőjel" van a bevételszerzésnél A szerzői jogok, eredetek rendben vannak.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Je_d8oAjeTo


elvileg küldeni kellene a youtube-nak egy e-mailt ahova el tudom küldeni a szükséges infókat a jogokról.



2013. dec. 10. 09:53
 1/5 anonim válasza:
100%

Nálam két nap volt a leghosszabb idő, mire megkaptam az engedélyt, a legrövidebb tíz másodperc. Nem kell küldeni nekik semmit, de ha szerintük mégis jogot sért, meg lehet próbálni reklamálni, de csak ha egészen biztosan meg van az engedélyed a szerzőtől, például ha éppen te vagy az. A videóból ítélve itt a zene lehet kérdéses.

Egyszer előfordult, hogy hat hónappal később kaptam szerzői jogi figyelmeztetést egy már engedélyezett 45 perces videónál, mert találtak benne egy hat másodperces Mozart operarészletet, ami a háttérben szólt egy rádióból.

2013. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a zene innen származik :

[link]


a többi engedély megvan a bohemia interactive-től szerintem minden rendben

hol tudok reklamálni ?

te csináltad már?

2013. dec. 10. 22:41
 3/5 anonim válasza:
100%

Még mindig a zöld kérdőjel van a videód mellett?

Mindenképpen meg kell várnod amíg elfogadják vagy elutasítják.

Ha nem fogadják el akkor el kell küldeni a zeneszám ISRC kódját, amit itt találsz meg : [link]


Magát az oldal linkjét is küld el ami igy néz ki : [link] az utolsó számsor helyett természetesen a szám isrc száma kell.

És küld el a licenc szerződés linkjét is : [link]

2013. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen !

csak nem találom ,hogy pontosan hol tudom küldeni a youtube-nak :)

2013. dec. 12. 06:36
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi megjött a várva várt válaszlehetőség a youtubetól

elküldtem nekik most várok

látom otthon vagy a témában erre is keresem a választ:


A youtube-on a felhasznált zenék itunes-os és google playes megvásárlási lehetőségét hogyan tudom megjeleníteni?

Köszi a segítséget.

2013. dec. 24. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!