Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router hiba lehet?

Router hiba lehet?

Figyelt kérdés
A router egyszerűen nem bír el több gépet játékra, eddig csak akkor volt nagy a ping, ha wifin keresztül kapcsolódtam rá, mert ha kábelen volt több gép akkor nem volt baj. Most már úgy se bírja el. Valami beállítási probléma lehet vagy a router haldoklik? :( (linksys wrt120n, 80/25mb net)

2013. dec. 7. 05:19
 1/2 kovacspeterpeet ***** válasza:

Hány gép csatlakozik rá? Mivel játszotok?

Próbálj egy resetet a routeren hátha segít. (előtte mentsd le és írd fel a beállításokat)

Ha nem segít a reset akkor a gyártó oldaláról leszedett legújabb firmware-el óvatosan próbáld meg frissíteni.

Ha az sem segít akkor valószínű ennyit tud a router, nézz másikat, esetleg olyat ami gigabites.

2014. jan. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2-3 gép csatlakozik, és League of Legends-nél jön elő brutálisan a probléma. frissítettem már firmwaret régebben, és az a legújabb.. :( szerintem haldoklik szegény :(
2014. febr. 19. 02:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!