Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet elérési hiba Win7....

Internet elérési hiba Win7. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit lehet hosszú leszek, de fogalmam sincs, mit csinálok rosszul. Tegnapelőtt jól működő rendszeremből kivettem a routert, máshol volt rá szükségem (ahol tökéletesen működött), viszont mikor visszatettem a helyére, nem volt netem. Sehol. Többször újrainditottam a routert és az internetszolgáltatótól kapott boxot is, de semmi. A windows is makacskodott velem, szóval gondoltam újratelepítem a rendszert. Újratelepítés után (semmi driver nincs fent) ugyancsak nincs netem, a windows fel sem ismeri hogy csatlakoztatva lenne. Viszont laptopon, wifiről tökéletesen működik a dolog. Gondoltam az alaplapomhoz kapott DVD-ről kell valamit telepíteni, de ha futtatom, egyből crashel, és nem tudom feltenni a drivereket. Bármi ötlet?

2013. nov. 3. 16:26
 1/1 anonim válasza:

Wifi ujraindítás HARD RESETET próbáld és ha van laptopod akár újrakonfigurálhatod az egészet (bár ez csak ritkán működik)?.

De én már találkoztam olyan esettel ahol a router csak úgy elállította magát :)

Hálózati Driver kell a hálózat működtetéséhez azt mindenképp fel kell rakni :)

Vannak különböző un. "Driver Checker" programok amik segíthetnek megkeresni a neten egy adott hardverhez való drivert! "pl. Driver Genius"

A legtöbb gyártónak van saját weboldala, ahol mindig fel vannak téve egy adott termékük legfrissebb drivere!

Az alaplaphoz kapott CD-DVD általában kuka mert a driverek frissülnek és általában 0,5-1 év után már nem is naprakészek :)

2013. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!