Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak akkor? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék a youtuben videózni,de nem akarom a hangomat igazából megmutatni ezért arra gondoltam,hogy a hangomat audacityvel eltorzítom.VISZONT van 1 videós a youtuben(BakkoHD)akinek több 1000 nézettsége van és ez copy lenne a én is így csinálnám? 15 vagyok amúgy ha érdekel valakit.


Szerintetek ez copyzás lenne vagy legalábbis írnák az emberek?Ha copyzás lenne akkor mit ajánlotok,hogy ne kelljen az igazi hangomat megmutatni.

A hangommal nincs baj csak a cicka osztálytársak ne ismerjenek fel.

Neki magas hangja van.Akkor nekem mély? Mégegyszer feltettem mert nem kaptam normális válaszokat.Köszi


2013. dec. 6. 21:22
 1/1 anonim válasza:

Én mint érintett személy, azt mondom, hogy csináld nyugodtan, biztos lesz aki azt mondja hogy copyzol, de nem kell vele foglalkozni. Ennyi erővel, aki normális hangon csinál gameplayt, azok is mind copyzzák egymást.

Szóval azt csinálsz amit akarsz, senki nem fog megkövezni érte:) Én legalább is biztosan nem:)

Üdv Bakko

2013. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!