Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezért tényleg felfüggesztenénk...

Ezért tényleg felfüggesztenénk az olalunkat, vagy csak megakar ijeszteni?

Figyelt kérdés
Nos facebookon admin vagyok az egyik oldalon. A mi nap váratlan üzenetet kaptunk, miszerint egy kics csajszi feljelent minket, mert két nyelven csináljuk az oldalt mi is (angol-magyar), mivel ezt elvileg ő találta ki, és lassan már egy éve meg van az oldala 16 ezer lájkkal (nagyon menő) Abban viszont biztos vagyok, hogy nem tőle vettük az ötletet, mivel szerintem rengeteg olyan oldal van ahol kétnyelven írják oda a dolgokat. Meg amúgy is ha tőle jött volna az ötlet nem tudja bizonyítani, de ez nem így van. A kérdésem az, hogyha feljelent tényleg kaphatunk büntetést ezért? Vagy a facebook szerkesztői "kinevetve" törlik jelentését?

2013. dec. 4. 13:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha kell bemásolhatom az üzenetet mert ez most nagyon felhúzott
2013. dec. 4. 13:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak annyi a gixer, hogy két nyelven írjátok akkor nem tilthatnak le. Nyugodtan jelentsen fel, aztán majd fizesse a perköltséget.


Esetleg legközelebb az angol-magyar szótár kiadóját is perelheti.


Ha a tartalommal van gond, az persze más kérdés, de az is csak akkor ha valamiféle copyright jogokat gyakorol, vagy saját szellemi tulajdona.

2013. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom, hány éves lehet...idézetes oldalháború, btk. tábornok. :D én már láttam is olyan megjegyzést, hogy valaki kiírta, hogy a képek lopását 2 év börtönnel bünteti a btk. :D nem kell az ilyenek miatt aggódni.
2013. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszi, de elég viccesen fogalmazta meg... 1. tuti nem ő találta ki ezt a kétnyelves dolgot... 2. 2 lovas oldalról van szó, és elég csúnya ha egy lovas ilyet ír egy másik lovasnak :/ De ő tudja, biztos nagyon klassz élete lehet ilyen stílussal. Amúgy én is arra gondoltam, hogy nem tud mit kezdeni a jelentéssel, mert alaptalan
2013. dec. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!