Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Külföldön tényleg büntetik a...

Külföldön tényleg büntetik a letöltés is, vagy ő csak megakart ijeszteni?

Figyelt kérdés

Videók:

[link]

[link]

[link]



2019. júl. 7. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Külföldön sem a letöltést büntetik, hanem a megosztást - méghozzá a szerzői jogvédett anyagok megosztását, nem mindent.

(csak tudnám, hogy miért kérdezel rá olyan dologra, amit te magad linkelsz ide beidőzítve, és ott elmondja az ember a választ)


Németországban bírságolnak (ezt is elmondja a videóban, akkor miért kérdezel vissza rá?), ha lebuksz vele. Angliában egyes szolgáltatók figyelmeztetést küldenek, hogy ne csináld. Mivel nálunk nem üldözik és büntetik, nem kell foglalkoznod vele.

2019. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A videóban azt monda hogy a letöltést is büntetik, én csak biztosra akartam lenni.


Szerinted nálunk lesz ilyen?

2019. júl. 7. 15:48
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt is mondta a Google Drive-s film linket elküldi német ismerősének őt megfogják büntetni mert le töltötte, ez az online filmnézésre is értette.


Ez nekem kicsit bűzlik amit mond.

2019. júl. 7. 15:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem a letöltést büntetik, de a torrent protokoll a technológiája miatt letöltés közben is feltölt, és már azt büntetik. Nem a letöltés ténye a gond, hanem hogy közben már seedel, ami illegális megosztás.

A felhőtárhely meg az online tartalomnézés nem tartozik ebbe a körbe, nem büntetik mert megfigyelni sem tudják.

Ne foglalkozz azzal, hogy más országokban mi történik, mert ránk nem vonatkozik. Még egy egységes EU-s szabályos sem feltétlenül, mivel azok jellemzően megengednek önálló tagállami szabályozást, és egyes országok eltérően kezelhetik. Mint látod, Németország EU-s és bünteti, Magyarország EU-s és nem bünteti.

Azon pedig felesleges stresszelni hogy vajon mi lesz a jövőben. (amúgy gyanús, hogy ezt a kérdést már pár tucatszor feltetted, és mindig elmondták hogy ne pánikolj a semmin)

2019. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel a kérdést, csak azért hogy miért beszél ilyeneket hogy YouTube-n is kaphatok kint büntetést.

Miért jó neki ilyeneket mondani?

2019. júl. 7. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert te is bedőltél neki. Ezért.
2019. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!