Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a Chrome?

Miért nem jó a Chrome?

Figyelt kérdés
Egyik nap még rendesen használható volt másnap meg nem reagál semmire nem lehet megnyitni,tipp?
2013. dec. 3. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyre szarabb, lassabb és használhatatlanabb minden szoftver.
2013. dec. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főleg akkor történik ilyesmi,mikor benyelsz egy "jól sikerült" frissítést,vírust,vagy sérült a vinyó azon része,ahol a program lakozik.
2013. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állj át linuxra. Ubuntu linux, Linux Mint ,stb különösen elterjedtek, sokan tudnak segíteni bennük. A linux vírusmentes; teljesen már szerkezetű, mint a windows. Vírus csak úgy tud rá kerülni, ha írsz rá, esetleg ha valaki fizikailag hozzáfér a gépedhez - bár ha gagyi a hacker, ez esetben meg általában kiderül hamar.


Bár linuxon is beüthet pár peches frissítés. Ezért nem nagyon frissítek - állítsd be, h ne frissítsen az adott software.


Eleve magát a linux op.rendszert se frissítem. Évek múlva inkább leszedek komplexen egy új verziót.

Nem, mintha a linuxon gyakoribb lenne a frissítési probléma, mint pl windows-on... csak hát én szeretek biztosra menni, mert tapasztaltam RITKÁN, pár kacifántos esetet már...

2013. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindekinek!
2013. dec. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!