Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez nem számít zene, vagy...

Ez nem számít zene, vagy videó lopásnak?

Figyelt kérdés
Igazából a gondom az lenne, hogy én "megtámadtam" ezt a vádat. Volt egy ilyen lehetőség, és így már meglehet nézni. Konkrétan a hiba az volt, hogy : .......Hangrögzítést kezeli, A vizuális tartalmat a Fox kezeli. Na, és ugye én ezt megtámadtam azzal az indokkal, hogy : Ezt a filmet én ncore-ról töltöttem, és írtam ki DVD-re, és úgy vágtam össze a videót. Amúgy a film az a : Dragon Ball Z Battle of Gods.

2013. nov. 30. 20:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt a youtube-ra gondolok:D
2013. nov. 30. 21:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletben te egy lég kemény törvényt sértettél meg ezzel. Gyakorlatban senki se fog vele törődni, ha meg mégis akkor is csak annyit hogy törli a youtube a videót.
2013. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Töröltem a videót már, szóval már nem lehet baj?:D
2013. dec. 7. 06:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fent marad sem lett volna. Nekem is volt olyan AMV-m ami rengeteg dolgot sértett. A youtube letiltotta, majd kaptam egy levelet róla és fellebbezhettem volna. Ennyi.
2013. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.:D Köszönöm a válaszokat!:))
2013. dec. 9. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!