Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Adblockról mi a véleményetek?

Az Adblockról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Használjátok-e, és miért (nem)?

2013. nov. 29. 23:56
1 2
 11/14 soccerway ***** válasza:
adblock edge most amit érdemes, a lényeg hogy amit nem tüntet el magától, azt kézzel kell megcsinálni. Element hidig helperrel.
2013. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10-es valaszolo.


Ne haragudj, de nekem tokeletesen betoltodik a hufilter (Chromes es Firefox alatt is), szoval a hiba az On gepezeteben van.

Egyebkent ugy bongeszhet mindenki (reklamok vagy anelkul), ahogy csak akar. Ami kiborit, hogy aztan jonnek ide feltenni a kerdest, hogy "Jajj, valami kiegeszitot (virust) telepitettem, mert erre es arra kattintottam "veletlenul", hogy kell kiszedni."

2013. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Használom, de tiltom az olyan domaineken, amik számomra fontosak, és szeretném ha évek múlva is meglennének.

Mint például a gyakori.

Éppen ezért tettem fel ezt a kérdést is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__53..

2014. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Adblock Plus nálam tökéletesen működik, egyetlen reklám sem ugrik fel, nem is jelenik meg. Miért?

MERT BENNE VANNAK A KÜLSŐ SZŰRŐK!

Mit kell letölteni hozzá? Magyar (hufilter), román, német, orosz mindenképpen kell. Ha mégis megjelenik valamilyen forgó-pörgő akármi, akkor rámegyek, jobb egérgomb és beteszem a saját szűrők közé. Csak tudni kell kezelni, nagyon jó az Adblock Plus.

2014. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!