Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez miért van a Google Chrome-nál?

Ez miért van a Google Chrome-nál?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta szerintem frissült a Chrome, és azóta rettentően idegesítő funkció került be. Reklámok tömkelege, és aláhúzza zölddel egy-egy szót, s kiemeli zölddel. AdBlockot használok, de ez sem tudja megoldani a problémámat. Mit lehet ez? Ez került bele az új frissítésekbe, vagy mástól lehet? Itt egy kép: [link] és [link]

2013. nov. 19. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mástól van, mert nekem ilyen nincsen benne.
2013. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fel adblock plus-t, nálam nincs ilyen gond chrome alatt.
2013. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csxeba ***** válasza:
Szerintem PUP van a gépeden, nem tettél fel valami programot mostanság? Azokkal szoktak feljönni ilyen nem kívánt kiegészítők meg keresőmotorok. Na azt keresd meg, hogy mit tettél fel és töröld.
2013. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Tényleg nem a Google rosszalkodott, hanem valami ostoba bővítménybe volt ez benne. Töröltem, s már minden rendben van. :)
2013. nov. 19. 15:29
 5/8 anonim válasza:
Szia! Nálam is ez a probléma van. Megtudnád mondani h mit kéne csinálnom?
2013. dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bővítményeknél töröltem minden olyant ami nem kell nekem. Nem tudom már melyik volt a ludas ebbe a dologba, de azóta már jó. :)
2013. dec. 8. 22:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan ez a bővítmény neve: Better Surf Plus 1.1
2013. dec. 9. 21:51
 8/8 anonim válasza:
Köszi, sikerült :)
2013. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!