Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újratelepítve a Windows 7....

Újratelepítve a Windows 7. Hogy lehetne netem?

Figyelt kérdés

Analfabéta vagyok ehhez, először próbáltam feltelepíteni a windowst. Azzal még meg is vagyok, de az itthoni wifire sehogy nem akar rácsatlakozni. Nem az van, hogy nem is érzékeli, de még kerestetni sem lehet vele, azt írja: "Nem állnak rendelkezésre kapcsolatok." Pedig innen letöltöttem a programot: [link]


Megköszönném a segítséget!



2013. nov. 18. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a 7 estöl és mindjárt no próblém lesz neted windowws 8.1 kell oda és valakit megkérhetnél hogy segitsen neked megmutatni azt a windows telepitést mert azt is el lehet szúrni nekem volt egy üzlet elszúrta windows újratelepitésre volt szükségem mert egy játék nem indult rosszul telepitésböl adodoan, ez nem vicc
2013. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta megoldódott a probléma! :) Újabb driverre volt csak szükségem.
2013. nov. 25. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!