Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookba be vagyok jelentk...

A facebookba be vagyok jelentkezve kint külföldön de nem használom akkor le fogja szedni a pénzem?

Figyelt kérdés

Ugy hagytam be jelentkezve de ha nem használom akkor csak nem fogja le szedni a pénzem !! vagy igen??

amugy telenoros vagyok és klikk szolg. van nekem de azt tudom hogy hiába van klikk igy is fizetni kell !! nagyon gyorsan válaszoljatok elöre köszönöm szépen !!



2013. nov. 17. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

És mégis min hagytad úgy? PC? telefon?

Nem értem, mert

1: ha telefonról van szó, minek hagytad ott?...

2: ha PC-ről, minek hagytad bekapcsolva.

Ha egyik sem: MI A KÉRDÉS??

2013. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a pontosságot ki hagytam telefonon hagytam ugy mikor belföldön voltam facebookoztam és csap ki léptem nem jelentkeztem ki és akk a pénzt veszi vagy nem??
2013. nov. 17. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Úristen.
2013. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Szólított valaki? :) - Bocsi, ezt nem lehetett kihagyni :)


Ami pedig a kérdést illeti: Ha bezárod a böngészőt, akkor nincs tovább adatforgalom. Az, hogy nem jelentkeztél ki, csak azt jelenti, hogy a legközelebb nem kell bejelentkezned. De ha valaki más lép be arról a készülékről (telefon, számítógép), neki sem kell bejelentkeznie, simán belép a profilodba.

2013. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!