Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mondjuk ha én be vagyok...

Mondjuk ha én be vagyok jelentkezve facebookba és közben valaki más is belép az én facebookomba, akkor engem kidob a rendszer, vagy mit csinál?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit.

Egyszer unokahugom nálam facebook-ozot,majd mikor haza ment elfelejtett kilépni és otthon,(mi más lett volna az első) belépett és én láttam mit csinál,kinek mit ír.Majd elkezdtem szórakozni vele,töröltem amit írt,bezártam a chat ablakokat..stb mire rá jött mi van és felhívott hogy lépjek ki a facebook-jából XD


Elég gázos,igényesebb helyeken egy időben csak 1 IP-ről enged belépni.


Persze nem tudom hogy még mindég ilyen e a facebook ez kb 1 éve volt,az óta már lehet javították.

Ha javították akkor valószínűleg egyidőben csak 1 helyről enged belépni.Szóval ha te beléptél és valaki ugyan akkor máshonnan is be akar lépni,akor annak nem fogja engedni csak miután te kiléptél.Legalábbis ez a megszokott eljárás,de a facebook-nál kitudja hogy oldották ezt meg.Próbáld ki.Lépj be otthon,hagyd úgy,menj el valakihez és próbálj meg ott is belépni.

2012. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2012. máj. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!