Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-ról letöltés máson...

NCore-ról letöltés máson keresztül (többi lent)?

Figyelt kérdés
Ugye, barátom leszed egy torrent fájlt nCore-ról, és odaadja nekem is, akkor azt a torrentet én is ugyanúgy tudom futtatni? Mármint nem fog letiltani, mert nem ismerős neki az IP-m? Egyáltalán van egy torrent fájlnak köze magához az oldalhoz, ahonnan letölti az ember? Sima URL-másolással is működni, hogy azt adja oda, és én úgy töltök le?
2013. nov. 15. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkora balf**zok vagytok...

Ír a staffnak a haverod, hogy ketten használjátok az accot, és ennyi...

2013. nov. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Ja, csak éppen nem használhatnak egy accot ketten.
2013. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Akár tíz ember is használhat egy fiókot, de nekik nem lehet párhuzamosan saját fiókjuk (ha lesz akkor el kell hagyniuk a régit, ha van akkor pedig a belépéssel a fiók tiltását kockáztatják).


"A felhasználói fiók kizárólag olyan személlyel osztható meg, aki nem tagja az oldalnak. Kérdés nélkül törlünk minden olyan accountot, amelyek sértik bármilyen, törlésre vonatkozó szabálypontunkat. Nem vizsgáljuk, hogy ki követte el a szabálytalanságot. Továbbra is tilos közzétenni passkeyt nyilvános fórumokon, megosztani torrent fájlokat fájlcserélő szolgáltatásokon. "


A torrentben benne van a passkey, ami a fiókot azonosítja, azaz mindenki egy adott torrentel egy felhasználó nevében tölt. Ha kitörlöd az azonosítót az trackerkerülésnek számít amit ha észrevesznek az is kitiltással járhat. Ezt észrevenni nem nehéz, mert a seeder olyan letöltőt lát a kliensében aki nem jelenik meg az oldalon, csak jelezni kell az üzemeltetőnek hogy kerülőt fogott.

2013. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat. Most fordítok egy nagyot: szerintetek ha egy torrent fent van nCoreon, akkor az fent van egy más, nemzetközi oldalakon (nyilván magyar nyelvű dolgokra nem értem)? Pl. thepiratebay, isohunt, kickass...? Pl. egy videojáték, ami még nem jelent meg, hol lesz fent előbb?
2013. nov. 15. 17:16
 5/13 anonim ***** válasza:
Az nC egy vegyes gyűjtőoldal. Ugyanaz van rajta nagy átfedésben mint bármi máshol, főleg ha nemzetközi tartalomról van szó. Ami különbség az a peerek összetétele és sebessége, a jó peer/torrent arány miatt régebbi dolgok is jó eséllyel elérhetőek míg egy publikus trackeren már nem biztos. Népszerűségfüggő persze ez is.
2013. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem.
2013. nov. 15. 20:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem kifejezetten magyar cucc kell, akkor inkább pirate bay, isohunt meg kat, illetve gúgli a "torrent" kulcsszóval, ahogy fentebb is írták. Akkor nem kell a regisztrálással meg az aránnyal szórakozni, na meg persze jó eséllyel nagyságrendileg több peer van, mint ncoreon.
2013. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Ahogyan fent is írták"...az én voltam. :D
2013. nov. 15. 22:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Mármint az ötösre gondoltam konkrétan:)
2013. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Okay, tehát egy másik mondathoz ragasztottad a utalást. Én meg félreértettem. Kvittek vagyunk. :D
2013. nov. 15. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!