Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is előfordult már...

Másnak is előfordult már ilyen az internet explorerben?

Figyelt kérdés
Előző rendszeremen minden rendesen működöt most úgy jártam fel raktam az explorer 11 et és elsőnek működött a letöltés az explorer 8 ason de fel raktam a 11 et és nem tudok sehonnan semmit letölteni nincs az a felugró ablak aztán töröltem a 11 et vissza tértem az alap 8 ra de ott sem tudtam letölteni sőt hibával ki akadt vissza rktam a 11 et de nem tudok letölteni sehonnan semmit csak böngészni mi lehet a gond?
2013. nov. 13. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Senki nem jár így az explorerrel, mert senki sem használja:D

Szedj egy Mozillát, Chrome-t, Operát, bármit, csak ne explorert és minden problémád megoldódik:)

2013. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
használok firefoxot csak néha szoktam az explorert is na meg nem mindenki csak a firefoxot szokta használni vagy a többit van aki ezt .
2013. nov. 13. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:
explorert használni felér egy géped ellen elkövetett kíméletlen támadással.... FIREFOX! IE-t felejtsd el
2013. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
IE10 és IE11 (meg már asszem a 9 is) nem ablakot dob fel, hanem alul kérdezi meg, hogy mit szeretnél csinálni az adott fájllal.
2013. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Előző telepítésemen fent volt a 11 rendesen működött de itt nem dob fel semmit sehol sem rá kattintok fent kis töltés jel aztán semmi
2013. nov. 13. 22:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Még a ctrl+j letöltések megtekintése sem működik
2013. nov. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!