Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a internet...

Hogyan lehet a internet explorerben másik fejlécet beállítani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 18:03
 1/4 2xSü ***** válasza:
Mit értesz másik fejléc alatt?
2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olyanra gondoltam mint például a mozillánál be lehet állítani minden félét de a explorernél nem tudom hogy kel
2011. okt. 18. 11:17
 3/4 2xSü ***** válasza:

Úgy tudom, hogy az Internet Explorer mai változatainál nincs lehetőség a kinézet módosítására. Igen régi Internet Explorer esetén maximum háttérképet lehetett betenni az eszköztárgombok alá, de ha jól emlékszem, azt is csak segédprogrammal, vagy regisztrációs adatbázis buherálással lehetett megoldani.


A rövid válasz tehát: sehogy.


Ha nagyon ragaszkodsz az Internet Explorerhez és nem akarsz más böngészőre váltani (Firefox, Chrome, Opera, stb…), akkor vannak olyan böngészők, amelyek az Internet Explorer motorját használják. Pl.: Maxthon 2

2011. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 18. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!