Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelenik meg honlapom...

Miért jelenik meg honlapom Internet Explorerben másképp mint Mozilla Firefoxban?

Figyelt kérdés
Explorerben kicsit fenneb jelenik meg a tartalom és benne van a fejlécben míg Mozillában tökéletes. Honlapom avherald (és) blogspot pont com .Hogy ne legyen törölve a kérdés...
2010. aug. 9. 21:10
 1/6 A kérdező kommentje:
2010. aug. 9. 21:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Operában a főcím fölött van egy kis fehér rész. Ne használj Internet Explorert, mert szar ;)
2010. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hasznalok explorert de ha egy latogato epp explorerrel nezi a honlapom nem akarom hogy sz@arnak tunjon.Mert ha explorerrel nezi valaki akkor a tartalom meg minden belemegy valamiert a fejlecbe ,nemtudom mert:D
2010. aug. 9. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:

#content-wrapper

{

* margin-top: 10px;

}


Nyolcas explorerbe amúgy már jó. Hatosba szar, aki pedig 2010-ben is egy majd 10 éves böngészőt használ az szarjon farfekvéses sünt

2010. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is ienbajom van h rossz IE-ben a lapom XD

én csináltam 1 üdvözlő képernyőt, rajta a figyelmeztető ablak:

Ajánlott böngésző: Mozilla Firefox / google chrome


Szal kellemetlenségekre már figyelmeztetem a látogatót.. nem érheti meglepetés ha rossz, vagy leszed 1 böngészőt vagy nem megy fel az oldalra. ez van..

2010. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Acid-tesztek

[link]

[link]

Acid1

[link]

Acid2

[link]

Acid3

[link]


W3validator

[link]

2010. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!