Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem megy a net a laptopomon?

Mért nem megy a net a laptopomon?

Figyelt kérdés
Szisztok, van egy másik laptopom, ami anyumé, csak most én használom, és amikor először bekapcsoltam, akkor beírtam a wifi kódot, és ment a net és ennyi volt. Most azonban, pontosabban tegnap, kihúztam a laptopot a töltőről, mert filmet akartam nézni, és erre azt látom, hogy a wifi jel egy nagy piros X- el át van húzva, és ha ráakttintok ezt írja : "Nem állnak rendelkezésre kapcsolatok" . Nem értem mért csinálja ezt, mivel egy szobába van a két laptop, szinte az mellet, amiről én msot írok, és ezen meg megy a net, és érzékeli a wifit. Szerintem az lehet, hogy kikapcsoltam a wifi jelzőt véletlenül, de azt sem tudom h az melyik gomb, szal nem tudom hogy kéne vissza kapcsolni. Valaki tud segíteni ??

2013. nov. 13. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

szöszi,abból amit ideírtál,élő ember ki nem találja,hogy nálad mi a gond,

-máskor majd írjál inkább egy-két konkrétumot is (pl laptop tipusa) az olyanok helyett ,mint pl a 'laptop ami anyumé',meg 'filmet akartam nézni' ,stb,

2013. nov. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!