Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet beállítani vezetéke...

Hogy lehet beállítani vezetékes internetet a laptopomon? Mert bedugom a gépbe és nem csinál semmit és nem is találok semmit, hogy be lehessen állítani.

Figyelt kérdés
Bátyámnak van vezetékes nete és szeretném néha a laptopomon is használni.Köszönöm a segítséget.
2009. okt. 23. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdheted ott,hogy Vezérlőpult/Hálózati kapcsolatok/Új kapcsolat lét.

[link]

2009. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Valószínű sehogy!

A fizikai I.P. van megadva a szolgáltatónak, így más gépet nem enged csatlakozni.

Egy router megoldhatja a problémádat, akkor a router I.P.-je is regisztrálva lesz a szolgáltatónál, és arról tudsz majd csatlakozni.

Nekem is hasonló problémám volt, mikor laptopot vettem,

azt mondták, vagy a PC-t, vagy a lapost használom, de úgy, hogy egyszer ezt, egyszer azt, nem lehet.

Megoldottam a routerrel, így most PC és a lapos is tud akár egyszerre is netezni.

Mindenképpen fordulj a szolgáltatódhoz, ügyelet biztos van.

Lehet, hogy csak regisztráltatni kell a laptop I.P.-jét, és távsegítséggel megoldható a dolog.

Üdv.

2009. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Új kapcsolat létrehozása", de szükséged lesz a bátyád felhasználónevére és jelszavára
2009. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!