Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi jelenleg a véleményetek a...

Mi jelenleg a véleményetek a Btelről?

Figyelt kérdés
Csupasz Adsl érdekelne...korábbi 2010es véleményeket olvastam eddig, de eléggé vegyes véleményeket láttam, viszont azóta sok minden változhatott is...így egyéni tapasztalatok érdekelnének pl. nem akadozik, vagy fagy sokszor le stb.

#ADSL #BTel #internet stb.
2013. nov. 9. 17:36
 1/7 soccerway ***** válasza:
legalább annyit írj le melyik város érdekel.
2013. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Budapest..., de szerintem igazából mindegy, nem?

Nem marketing duma érdekel, hanem személyes tapasztalat...!

2013. nov. 9. 20:05
 3/7 soccerway ***** válasza:
Településenként eltérő a szolgáltatás, szóval nem mindegy.
2013. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó, ez szerintem olyan dolog, h kerület függő is...de attól még ahol ki van építve vmi az vagy működik rendesen, vagy nem...innét kezdve meg lényegében mindegy.

Az hülye felfogás szerintem, h x helyen működünk rendesen, mert jó minden, x helyen meg nem, mert település függő...nem sávszélesség érdekel, hanem, h amit nyújtanak azt korrektül nyújtják-e.

2013. nov. 9. 20:12
 5/7 soccerway ***** válasza:
igen, vannak területek ahol x szolgáltató netje szar, máshol kifogástalan. Várjuk a pesti btelesek tapasztalatait, bónuszként én is rákérdezek még a szabolcs megyei btel tapasztalatokra.
2013. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nézd annyit már tudok én is, h a btel a tcom hálózatát használja...itt pesten legalábbis a tcom hálózata eléggé jól kiépült...korábban náluk voltam, és ebben a kerben tcomnál nem volt komolyabb gond használat terén...más dolgokban viszont igen. 2010es véleményekben olvastam, h voltak akik szidták, olyan helyeken ahol tcomnál pedig működött volna rendesen...tehát azóta eltelt 3 év, így hátha btel is fejlődött, és ha már tcom hálózatot használ akkor azóta hátha már jól bírja nyújtani azt, ahol kellene így tenniük. Nyilván más szitu van olyan helyeken, ahol tcom sincs rendesen kiépülve...itt pl. erzsébet ilyen hely, vagy a kiesőbb kerületeket.
2013. nov. 10. 10:24
 7/7 Rmonika72 válasza:
Na ez fura, hogy a TCom-ot használja. Nálunk a T-Com nincs kiépítve, de a Btel-hez mikor beírtam a település nevet, nem említette hogy ne lenne szolgáltatás. Egy másik helyen elég rossz dolgokat olvastam róla. Ez az új xprime szolgáltatás, hogy feldobálnak 30 percenként hírdetéseket és ezzel csökkenthetem a számlámat???... hm... máris útálom. Egyébként a Btelről nem sokat tudok, fura volt, hogy ahol én lakom általában a Monortel-en (UPC 29-es körzet - komolyan mintha valami bermuda háromszögben laknék) kívül semmi nincs..., Btel szerint viszont van. de a reklámok miatt inkább nem választom.
2014. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!