Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi otthonra össze lehet a...

Wifi otthonra össze lehet a kettőt kötni azzal a kábellal ami jelenleg a pc be csatlakozik?

Figyelt kérdés

Van egy TP-LINK WR543G routerem amivel a szolgáltatótól fogom a mikrohullámon keresztűl az internetet. és venni szeretnék egy TP-LINK TL-WR841N ilyen routert hogy legyen a házban wifi hálózat. Össze lehet a kettőt kötni azzal a kábellal ami jelenleg a pc be csatlakozik.

mert nekem a képen nagyobbnak tűnik a csatlakozó bemenet mint amely kábel most a gépembe megy. [link]



2013. okt. 9. 12:12
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
UTP megy bele a gépedbe a jelenlegi net?
2013. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mi a neve de olyan ami szerintem minden gépre be lehet dugni mert a laptophoz is jó
2013. okt. 9. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az új routerek már detektálják,hogy patch vagy crossover kábel van. A routered netes leírásában nem írták,hogy milyen kell,akkor gondolom mindegy.
2013. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

ezen a képen a dsl alt lévő megy be a gépembe. Na most ha azt bedugom majd a wifis routerba akkor lesz wifi a házba?

2013. okt. 9. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt benézted,mert az egy telefonos csatlakozó,a MODEM ETHERNET portjában lévő megy most a gépedbe, azt kell majd a ROUTER WAN-portjába dugnod.
2013. okt. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

lefotóztam az enyémet

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 9. 17:14
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
Normál 8 pines UTP, tehát össze tudod hozni a kiszemelt routerrel a dolgot.
2013. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!