Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam egy fizetős...

Regisztráltam egy fizetős video oldalra. Hogy ha nem adtam meg a bankszámlaszámomat akkor nem kérhetnek pénzt?

Figyelt kérdés
Bocsánat hogy megint felraktam ezt a kérdést de ideges vagyok emiatt. Igaz hogy regisztráltam de videót csak akkor enged nézni hogy megadom a bankszámla számomat, de én nem adtam meg úgy nem néztem semmit. De viszont aktíváltam az email címem. Nem adtam meg a kamu email címen kívül semmit. Ilyenkor nincs semmi ugye?
2013. nov. 8. 14:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudok egyetérteni az utolsó mondatoddal.


Legalább 5x leírtuk, hogy semmi bajod nem lesz belőle, de te feszt siránkozol, hogy 'de mi van ha mégis'


Semmi bajod nem lesz belőle (6). Most pedig légyszives hagyd abba a picsogást, különben megkeresem az oldalt és megmondom, hogy ez a csávó aki nem fizet az itt kommentel, hogy könnyebben megtaláljanak.

2013. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 soccerway ***** válasza:

na mégegyszer utoljára:


regisztráltál egy webkamsex oldalra, oké, de ha nem adtad meg az adataid, nem tudnak lehúzni pénzzel, ennyi nem kell tovább pörögni rajta.


Ha ezek után van még kérdezel itt akkor isten se mossa le rólad hogy hülye vagy.

2013. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7
2013. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jól van most már megnyugodtam. Csak felidegesítettem magam ezen. Még nem csináltam ilyet, csak biztos akartam lenni abban hogy nem származik ebből bajom. 15 éves vagyok még csak.
2013. nov. 8. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!