Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam egy fizetős...

Regisztráltam egy fizetős video oldalra. Hogy ha nem adtam meg a bankszámlaszámomat akkor nem kérhetnek pénzt?

Figyelt kérdés
Bocsánat hogy megint felraktam ezt a kérdést de ideges vagyok emiatt. Igaz hogy regisztráltam de videót csak akkor enged nézni hogy megadom a bankszámla számomat, de én nem adtam meg úgy nem néztem semmit. De viszont aktíváltam az email címem. Nem adtam meg a kamu email címen kívül semmit. Ilyenkor nincs semmi ugye?
2013. nov. 8. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne idegesítsd már a népet (sóhaj)


Semmi bajod nem lesz belőle ezt megirtuk már páran.

2013. nov. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez küldték levélben: Próba hozzáférés és előfizetés törölhető legalább 6 órával a teljes három napos próbaverzió hozzáférést. Angol nyelvű oldal.
2013. nov. 8. 14:48
 3/14 soccerway ***** válasza:
regisztráltál egy webkamsex oldalra, oké, de ha nem adtad meg az adataid, nem tudnak lehúzni pénzzel, ennyi nem kell tovább pörögni rajta.
2013. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De olvasd el az előző üzenetem is!
2013. nov. 8. 14:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy fizetned kell, hanem az elmaradt összeg kamatait be fogják hajtani, abból pedig könnyen bírósági ügy is lehet. Az email címedre hivatkozva lekérik az IP-det, abból tudni fogják a tartózkodási helyedet és bizony ki fogják számlázni a dolgot.


Remélem ezt a választ már el tudod fogadni, mert látom a többit nem.

2013. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De most komolyan kérdezem. Írd le az igazat. Utána többször nem írok semmit.
2013. nov. 8. 14:58
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy ez mit jelent:Próba hozzáférés és előfizetés törölhető legalább 6 órával a teljes három napos próbaverzió hozzáférést.
2013. nov. 8. 14:59
 8/14 soccerway ***** válasza:
ez kész, totál sík a gyerek.
2013. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudok mást írni, meg fognak büntetni.
2013. nov. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De most komolyan? Az előbb még azt írtad hogy ebből nem lehet semmi bajom. Nem vagyok hülye csak ideges.
2013. nov. 8. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!