Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől van az hogy azt a fájl...

Gallkukac kérdése:

Mitől van az hogy azt a fájl amit nagyjából 5000-en osztanak uTorrenten, csak nagyjából 5 kb/sec-el tudom tölteni? Nem állítottam semmit át a gyári beállításokon, mégis csak egyszerre 10 seedre tud csatlakozni.

Figyelt kérdés
Miért van az hogy az egyik fájlt tudom 5 mb/sec el tölteni míg a másikat csak ilyen lassan? Biztos vagyok hogy elegen osztják ahhoz hogy tudjam tölteni full gyorsasággal?

2013. nov. 7. 10:06
 1/2 Gryphon ***** válasza:
Nem biztos h annyian seedelik. Vannak leecherek is. Ha valaki.ek nincs meg a teljes fájl lista akkor az nem is tudja visszaölteni teljesen. Lehet h nem csatlakoznak fel. Csak 10 ember seedel.
2013. nov. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gryphon ***** válasza:
Lehet h 5 ezren seedelnek, de sokkal többen töltik le. Erre gyanakszom. Várj és minél többen letöltik annál nagyobb lesz a sebességed.
2013. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!