Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Na, azt mondja meg valaki ha...

Na, azt mondja meg valaki ha letöltök egy videót youtube-ról, aztán átkonvertálom 256kb/s minőségben mp3-ba, miért lesz rosszabb a végeredmény, mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Egy zongorazenéről van szó, és tisztán is szólna, de a arősebben leütött magashangok betorzítanak. Videón meg nem.
2009. nov. 15. 18:39
 1/4 anonim válasza:

Csak tippelni tudok, de valószínűleg a tömörítő beállításaival lesz a gond.

Nézd meg, hogy milyen mintavételezési frekvenciával tömörítesz. Lehet, hogy túl alacsony. Esetleg próbáld meg még magasabb bitrátával tömöríteni, hoz-e használhatóbb eredményt.

2009. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
44100Hz-en konvertáltam át. Ez okozná a gondot?
2009. nov. 15. 18:50
 3/4 anonim válasza:
Nem, az teljesen jó. Sajnos akkor nincs ötletem, minden reményem abban volt, hogy átsiklottál a freki felett és valami borzalmas alacsony volt beállítva. Esetleg próbáld meg más szoftverrel konvertálni.
2009. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

videót mp3-ba? Csak a hangját, nem?

Én javasolnám, hogy próbálkozz meg az "mp3 my mp3" nevű programmal és azzal vedd fel a youtuberól a zenét. Méghozzá úgy, hogy telepíted a programot, elindítod, a Source opciónál megadod, hogy az legyen a felvétel forrása, amit a gépen hallasz, utána elindítod a felvételt és utána rögtön a youtube videót is. A program felfogja venni azt amit Te hallasz a gépeden. Ha vége a számnak leállítod a felvételt, majd a program felkínálja, hogy mp3-ba vagy wav-ba szeretnéd menteni a felvételt. Elmented mp3-ba és kész.

2009. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!