Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » úgy vettem észre, hogy a...

úgy vettem észre, hogy a facebook egyre rosszabb?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy kezd angolosodni fele angol fele magyar hiába van magyarra állítva.olyanról is szó van hogy fizetős lesz? szerintetek vissza fogunk térni még az iwiw-re?
2011. júl. 22. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A fizetős dolog nem igaz, azt csak a felhasználók terjesztik, scam.

Az angol-magyar nem oldalhiba, hanem böngésző. Most próbáltam ki, nekem is eddig kétnyelvű volt. Ugyanis a böngésző letölti a sütiket egy oldalról, és onnantól kezdve már a gépedről tölti be a statikus adatok egy részét. Ilyen volt ez a kétnyelvűség is. Az előbb nyomtam egy CTRL+F5 kombinációt, ami azt csinálja hogy a szerverről újra lekéri a friss sütiket is, és felülírja a régit a böngészőben. A kombináció után frissít az oldal, és ismét teljesen magyar volt. Azaz a Facebook már kijavította rég ezt a hibát, de mindenkinek a régi és rossz verziót tölti be a gépe.


Az, hogy egyre rosszabb viszont az emberek miatt van. Én regisztrálva vagyok kb. 2007 óta, amikor még csak egyetemisták használhatták. Letisztult, átlátható, kevésbé volt ilyen funkciódús, de viszonylag érett és normális emberek használták. Azzal, hogy megnyitották a nem csak felsőoktatásban részt vevők előtt, beözönlött a sok "hülyegyerek" is vele. Ma már az általános iskolások is kamu-életkorral be vannak lépve, az egész felhígult. Divat lett itt élni az életed, gondolkodás nélkül mindent és mindenkit like-olni, és bármit megosztani ami csak eszedbe jut, spamnek használni az eventeket, és bármit megtenni csak azért hogy nyomják rád a tetszik-et.


Zuckenberg is azt mondta, most van a Facebook ideje, 5 vagy 10 év múlva ugyanúgy nem fogják tudni hogy mi ez, mint most a Myspace-t.

2011. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. júl. 23. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!