Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 miért nincs internet...

Windows 7 miért nincs internet? (több lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon de nagyon zavar hogy mióta fel lett telepítve a windows 7 azóta azt csinálja a gép hogy bekapcsolom és kb 15 percet kell várni arra hogy bejöjjön a net addig egy kis sárga ikon megjelenik a hálózatnál hogy nincs internet...csináltam már mindent kihúztam és vissza dugtam nem tudom :/ tegnap azt a dolgot oldottam meg hogy be voltak kapcsolva az automatikus frissítések és hát az leszívta az egész netem meg a pingem is és ezt nem tudtam de még mindig csinál olyat hogy elmegy magától a net aztán vissza jön! segítsetek!

2013. okt. 25. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ne beszélj hülyeségeket. A 7es jó. Hogy szerinted nem az, az a te szubjektív véleményed.
2013. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Emberek ***** válasza:
A vista csak egy foltozás volt a rendszersorozatban, hogy legyen mit használni míg nem jön ki a 7. Egyégként meg azt nagyon elb**szták a programozók egy téves info miatt.. Azt hitték, hogy nagyobb a teljesítménye egy procinak, ha magasabb az órajele (ami egyrészt igaz), de akkor még nagyobb, ha több mag van benne. Éppen ezért a vista nem fut jól a régebbi, kis órajelű gépeken.
2013. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nemvagyok egyedül akinek nemjó a 7 es talán akkor biztos hazudunk ?? Én bevallom nemértek az informatikához de nekem informatikus telepitete a 7 et és most ugyanaz személy a 8 at érdekes a 8 al nincs semmi gondom bár azota új gépet vásároltam a 3 terrás winchester véget mert új alaplap proci ram kellet, de a régi gépem se volt rossz ugyinis 110 ezerért vettem a Metro ba 500 gb winchester asrock alaplap E 5200 dula core processzor. Nem rosz gép volt ez biztos a 8 as is felmegy rá de én a winchester miatt vettem másik gépet mert nekem szükségem van adatárolásra 3 terrára a régi 2 öt látoit egybe. Most egybe van 3 terra meg még rakhatok bele
2013. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!