Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 miért nincs internet...

Windows 7 miért nincs internet? (több lent)

Figyelt kérdés
Már nagyon de nagyon zavar hogy mióta fel lett telepítve a windows 7 azóta azt csinálja a gép hogy bekapcsolom és kb 15 percet kell várni arra hogy bejöjjön a net addig egy kis sárga ikon megjelenik a hálózatnál hogy nincs internet...csináltam már mindent kihúztam és vissza dugtam nem tudom :/ tegnap azt a dolgot oldottam meg hogy be voltak kapcsolva az automatikus frissítések és hát az leszívta az egész netem meg a pingem is és ezt nem tudtam de még mindig csinál olyat hogy elmegy magától a net aztán vissza jön! segítsetek!

2013. okt. 25. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Reklamálj a szolgáltatódnál vagy rakd rendbe a hálózatod. Win 7nek ehhez nincs köze.
2013. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megfelelő gépre megfelelő oprendszert és hozzá a drivereket.
2013. okt. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Minden megvan hozzá szóval nem értem épp ezért írtam ki már végelkeseredésemben a dolgot.
2013. okt. 25. 14:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Bizony hogy a win 7 nek van köze az internethez persze a számlatartozás is okozhatja hogy a szolgáltato lezárja ? Nekwm win 7 alat nagyon sokszor szakadtak meg a letöltéseim vista win 8 ilyet nemcsinál velem a 7 es az szar bizony
2013. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Win 7 a legjobb valaha készült windows.
2013. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát bevallom! gyorsnak tényleg gyors de ez az internet dolog nagyon felidegesít már újra telepítettem feltettem a sima windows xp-t és érdekes hogy nem szakad meg xp-vel a net...
2013. nov. 23. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam esetleg a 8 ast nemprobáltad belehet áálitani startmenü visszarakásával olyan lesz mint a win 7
2013. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Emberek ***** válasza:
a Win7 az xp utáni második legjobb MS rendszer. És hogy miért szakad meg a net az jó kérdés. Nekem pöccre indult, még driver sem kellett neki
2013. nov. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nekem se kellett driver! de mondom most windows xp van rajta és nem szakad meg a net és ki sem csatlakozik...meg bekapcsoláskor is rögtön van internet! a windows 7nél meg kb bekapcsolás után 25-30 perc múlva lett internet és az is random 1 nap 40x megszakadt...
2013. nov. 23. 22:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdezö nemhiába írod te is és én is hogy ez van. A win 7 a legszarabb windows. Ha jó let volna kedves emberek akkor a 8.1 ig mért nem használtam 7 et hanem vistát ? Szart nemrakok a gépemre, mert a 7 nél még a vista is jobb most megjöt a 8.1 az jobb mint a 7 és a kinézete se olyan undorióan csúnya
2013. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!