Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hová tűnt Bartos Cs István?

Hová tűnt Bartos Cs István?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én arról hallottam hogy mondták neki a pszichiátrián hogy ha még egy videót csinál a marhaságairól akkor örökre bezárják, mivel a tag egyáltalán nem normális. Igaz hogy vicces meg én is jókat röhögtem a videóin, de ugyanakkor égett is bőr a képemen hogy ilyen emberek szabadon mászkálnak az utcában és ezzel is még pluszba égetjük magunkat.
2013. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom, az én arcom jobban ég néhány fogyatékos börtöntöltelék média sztárunktól, és róluk aztán sokkal inkább megítélhetnek bennünket, mint egy sokadrangú bohókás internetes bloggerrõl... akinek az egyetlen bûne, hogy ronda...
2013. okt. 24. 11:15
 3/3 anonim válasza:
Remélem örökre eltűnik a netről mert jó eleinte még vicces meg minden, de most már fake ask meg facebook profilokat csinálnak neki sőt még youtube csatornákat is. Ask.fm-en zaklatott egy ilyen..
2013. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!