Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet gyorsabb a netem, ha új...

Lehet gyorsabb a netem, ha új IP-t kapok a szolgáltatótól?

Figyelt kérdés
Nekem most egy 10.10.200.x-es IP-m van és magas a pingem nappal. Hajnalban teljesen rendben van nincs akkora forgalom gondolom annak köszönhető. A hozzáértőktől kérdezem, hogy egy új IP mit segit ezen? A 10-el kezdődő IP cimek elavultak már és pl a 172, 192, 204-es IP-k sokkal jobbak.

2013. okt. 23. 04:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ipnek nincs köze a sebességhez.
2013. okt. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok mások véleményére is.(:
2013. okt. 23. 07:26
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 +1


nem

ha dinamikus ip oszt a szolgaltatod ,akkor minden egyes gepinditasnal kapod az uj ip-t


tipikus elvaras : nem teszek semmit,hatha gyorsul a netem :-))

tartsd karban a geped ,legyenek megfelelo hardvereid...es nem utolso sorban amire elofizettel azt kapod (nevlegesen)

2013. okt. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
i5, 6850, 4GB RAM, realtek ethernet adapter, Netger N300 router ami jól van beállitva. Windowsban semmi fölösleges dolog nincs ami lassitana bármit is a neten. Nem fizetek elő csomagra, mert ennél a szolgáltatónál olyan nincs.:D Falusi netről van szó, ami érdekes módon hajnalban megveri vagy beéri a szerver többi játékosának pingjét nappal pedig megse közeliti. És itt nagyvárosi emberek pingjéről beszélek. Pluszban azt is elárulom, ha én kihúzom az adapterem a szomszédoknak sincs internet.:D Szóval ritka hülyén van megoldva, de itt még nincs Diginet csak Digitv és most tudom hogy milyen válaszok fognak érkezni."Akkor ne is várj többet.":D Nem is várnák el többet, de ha már hajnalban jól működik, akkor valószinűleg meglehet oldani (terheltség ide vagy oda)azt, hogy nappal is jól működjön.
2013. okt. 23. 08:22
 5/7 anonim ***** válasza:

marad a :


tartsd karban a geped ...lehetoseg

megfelelo programokkal a legjobbat tudod kihozni ,abbol ami a droton jon

2013. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akárhogy vergődsz TE ezt nem tudod megoldani. A szolgáltatódnál reklamálj.
2013. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
reysys, tettem fel pár napja programokkal kapcsoltatos kérdést és olyan válaszokat kaptam, hogy semmit nem fognak eféle programok segiteni a pingen.
2013. okt. 23. 20:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!