Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sürgős segítség kellene!?

Sürgős segítség kellene!?

Figyelt kérdés

Reggel az egyik barátnőm belépett az én google fiókomba, mert blogot írúnk, és mondta, hogy elrendezi a dolgokat blogon.

Az ő gépén teljesen olyanná alakult a chrome,mint amilyen az enyém is,és ő meg nem tudja visszahozni.az ő beállításait meg a könyvjelzőket.

Pedig megpróbáltunk már mindent, már töröltük a szinkronizálást, leválasztottuk a google fiókról stb és sehogy se akar visszaállítódni. A gépet is újraindítottuk mind a ketten, de semmi! Kérem aki tud, az segítsen!Fontos lenne!



2013. okt. 20. 18:19
 1/5 levis56 ***** válasza:
Próbáljon bejelentkezni a saját email címével és jelszavával a google fiókba.
2013. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 levis56 ***** válasza:
2013. okt. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. okt. 20. 19:35
 4/5 edemmester ***** válasza:
Egy dolgot tanuljatok meg. HA egy blogot ketten írtok, akkor se ugyan azt a fiókot használjátok! Ha együtt szeretnétek dolgozni valamin, akkor add hozzá a blogodhoz az ő fiókját, és ne lépkedjetek be egymáséba, akkor nem lesz ilyen gond. Egy blognak nem csak egy írója lehet.
2013. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom ,hogy egy blognak nem csak egy írója lehet. Csak én vagyok a fő admin, aki bevesz embereket, igazítja a blogot stb, és ő akart valamit állítgatni a blogon.

De azóta már megoldottuk.

2013. okt. 21. 17:56

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!