Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet egy olyan oldalt...

Hogyan lehet egy olyan oldalt feloldani ahonnan csak úgy lehet letölteni egy fáljt, hogy ha csak előfizetek valami telefonos dologra?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 08:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úgy , hogy előfizetsz valami telefonos dologra !

Inkább ne próbálkozz ilyenekkel !

2013. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok előfizetni mert sms-enként 700 Ft-ba kerül és hetenként küldenek vagy egy hatot
2013. okt. 20. 08:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha le akarsz tölteni valamit keress rá szinte mindent megtalálsz, csak rá kell szánni az időt
2013. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez egy olyan fálj amit nem lehet csak úgy letölteni mert ezzel sokat lehet spórolni(egy játék hack)
2013. okt. 20. 08:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Az egy olyan fájl, ami nem létezik, ezért található meg csak ott!!!! Lehúzás az egész, minden nap van egy ilyen kérdés...
2013. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Keress rá a google-val biztosan nem csak egy helyen van.

De ha leírnád a játék nevét talán lehetne segíteni

2013. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem található meg máshol. Ez a lényege, hogy egy nem létező hack-et vagy egyebet kínálnak emeltdíjas SMS-ért, hogy lehúzzanak. Ha fizetsz és nem kapsz semmit, vagy nem azt kapod amit ígérnek, akkor meg mit csinálsz??? Igen, semmit.

Ezért írtam, hogy hagyd a francba, mert parasztvakítás az egész...

2013. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez egy hack a Goodgame Gangsterhez
2013. okt. 21. 10:35
 9/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt már én is néztem és innen is töltöttem le de már a program megvan de csak egy jelszó kell ahhoz, hogy használhassam,de ahhoz, hogy ezt letöltsem egy ilyen telefonos előfizetéses dolog kell.


URL: [link]

2013. okt. 22. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!