Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell ezt feloldani...

Hogy kell ezt feloldani anélkül, hogy végigcsinálnék egy olyan sz*rt, ami veszi a telómról a pénzt? ''This page will unlock once you have completed an offer''

Figyelt kérdés

Le szeretnék tölteni egy fájlt, de e fenti szöveg jön ki. Próbáltam letölteni a Survey Remover Tool-t, de nem tudom kicsomaglni jelszó nélkül :( Ha valaki tudja a megoldást, hogy hogyan lehet túljutni ezen, segítsen légyszi!

Előre is köszi:)


2013. júl. 16. 14:18
 1/9 soccerway ***** válasza:
Nem tudom mi ez, de jobban jársz ha hanyagolod. Sok az internetes csalás manapság :)
2013. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha survey-t látsz, fuss. Keress alternatív letöltési helyet.
2013. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
engem az bosszant, hogy ezen túl lehet jutni, csak már nincs ötletem hogy hogy :(
2013. júl. 16. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy túl lehet rajta jutni? Ez mind átb_szás!!!
2013. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lebirom.Hotspot shield nevű program amerikaira változtatja az ip-d és nem ezek a nyerj egy iphone 4 cuccok jönnek elő hanem amerikai kérdőív.Amerikai várost,államot postai címet amerikai emailcímet stb stb kérdez,Erre jó a fakenamegenerator nevű oldal,onnan lehet egy amerikai személyiséget generálni és aztán kitöltöd vársz 5-10 percet és jön a fájl lefelé.
2013. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
iegn, ismerem ezt a fakenamegeneratort, de hogy kell azt megcsinálni, hogy azok jöjjenek elő, ne ezek a nyerj Iphone-t meg hasonló cuccok??
2013. júl. 16. 16:02
 7/9 anonim ***** válasza:
letöltöd a hotspotshieldet és ha feltelepítetted rányomsz a progira és connect.Megváltoztatja az ip-d amerikaira,(proxy) és aztán ezeket fogja kiadni.
2013. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, működik, de most van egy másik gond :D ez a hotspot blokkolja az oldalt, és nem tudom kiválasztani az amerikai surveyket, teljesen inaktiv az oldal...
2013. júl. 16. 16:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Hello, én is kipróbáltam amit mondtál, de tényleg van hogy blokkolja az oldat, aztán találtam más megoldást (proxy, más böngésző), de úgy is teljesen más linkeket dob, csak angolul, de nem tom letölteni.
2014. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!