Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az tényleg igaz hogy Győr,...

Az tényleg igaz hogy Győr, Marcal 1-2 be december 1. -ig be kell kössék a Digi-t a Digisek?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömtől hallottam hogy ő úgy tudja hogy marcal 1-2 be december 1.-ig be kell hozzák a Digi-t (én pontosabban a diginetre gondolok), azt már látom hogy elkezdték de szerintem december 1.-ig nem fogják tudni teljesen befejezni mert fel kell vágni a betont 1 csomó helyen hogy leföldeljék a kábeleket.Ez pedig időigényes,nehéz munka!Azt látom hogy mindenhol föld alatt vezetik!Szerintem beton alatt vezetik majd át ezért gondolom hogy nem fogják tudni bekötni december 1.ig!De a kérdésem még ugyan az (a fenti kérdés)!:D
2009. nov. 10. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kötelezni biztos, hogy nem kötelezi semmi őket, hogy addig elkészüljenek. Ez az ő érdekük is, hogy iparkodjanak.

Nagyon sok helyen meg olcsóbb átfúrni a beton alatt, mint feltörni a betont. Még húsz nap van, az pedig elég sok mindenre elég tud lenni, tehát ne izgulj :) Add be az igényed, ezzel is lássák, hogy "van értelme sietni" :)

2009. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat pedig felvagjak a betont!!A sulim mellett is felvagtak aztan kiastak a foldet.
2009. nov. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!