Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik internetszolgáltatót...

Melyik internetszolgáltatót válasszam? (Győr)

Figyelt kérdés
Győr környéki vagyok, lényeg, hogy a net minél gyorsabb legyen, korlátlan és usb stickes. Melyik szolgáltatót ajánlanátok?
2011. okt. 9. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
mobilnetre gondolsz?
2011. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok otthon ebben a témában, de ha jól tudom, ez hordozható, és ezért kéne.
2011. okt. 11. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.Nincs korlatlan mobil internet mindegyiknek van valamely adatforgalom korlatja.Azt kell megerdeklodni hogy Gyorben mely mobil szolgaltatonak van 3 G terereje a lakhelyed korul es azt kell valasztani.

Amit ajalhatok az alabbi linkeken erhetoek el:

[link]


[link]

2011. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 12. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Szivesen.Egy kis kiegfeszitest irnek meg.Az adatforgalom korlatozas azt jelenti hogy utanna csokkentik a sebesseget ugy hogy nagyon lassu lesz a net azaz hasznalhatatlan.

Minden letoltes, erts ez alatt hogy nem csak mp3 vagy filmet toltok hanem megnyitok egy oldalt az is letoltodik a gepre es van csomagkezeles is.

Csomagkezeles alatt ertem hogy 100 MB Avi formatumu film 105 MB adatforgalmat general.Nagyon ajanlot az adatforgalom szamlalo figyelese netezes kozben (en mindig ugy szoktam hogy nem haladom meg az 1 giga adatforgalmat) igy mindig tudod menyit hasznaltal el a szerzodesban levo adatforgalombol.

2011. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi mégegyszer.
2011. okt. 12. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!