Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem csatlakozik a net routerel...

Nem csatlakozik a net routerel. Miért?

Figyelt kérdés
D-Link GO-RT-N300-as routerem van, amit online kellene feltelepíteni.Telepítő cd nincs. Mindent jól dugtam össze,(már órák óta kínlódom,még a szolgáltatóval is beszéltem,de ebben nem tud segíteni,a gyártót pedig nem érem el)...mégsem létesít kapcsolatot a net,még a leírásban megadott IP címet sem tölti be.Kikapcsolom a készüléket, majd vissza és pár másodpercre megjelenik a routeren a földgömb miszerint csatlakoztam utána pedig elhalványul. Már mindent megpróbáltam de semmi, légyszi lebutítva valaki elmagyarázna miért nem jön be a net ha a routert jól dugom össze????
2013. okt. 10. 09:00
 1/4 soccerway ***** válasza:
A router kézikönyvébe belelapoztál-e?
2013. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen bele lapoztam, és csak azt írja,hogyan kell összedugni és a megadott IP címmel telepíteni. ennyire bárgyú nem vagyok
2013. okt. 10. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 soccerway ***** válasza:
Azt nem írja hogy az oprendszert hogy állítsd be előtte?
2013. okt. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!